logotyp
Login

Váhy na balíky

NA ÚPRAVĚ CEN PRO ROK 2015 SE PRACUJE - KONTAKTUJTE NÁS.

/stranka-catapult-tm-1000-164
Ohaus Catapult TM 1000
Váhy na balíky
/stranka-defender-2000-143
Ohaus DEFENDER 2000
Váhy na balíky
/stranka-defender-3000-149
Ohaus DEFENDER 3000
Váhy na balíky
/stranka-es-171
Ohaus ES
Váhy na balíky
/stranka-sd-200
Ohaus SD
Váhy na balíky
/stranka-sd-l-201
Ohaus SD-L
Váhy na balíky

Váhy na balíky za příznivé ceny

Váhy na balíky za příznivé ceny

Potřebujete rychlou váhu k vážení balíků? Zapomeňte na složité a zdlouhavé vážení se starými nepřesnými váhami. Vyzkoušejte váhu na balíky Catapult TM 1000 model C11P20 . Jedná se o balíkovou váhu, která je velmi lehká a snadno se přenáší díky transportním držadlům. Váhu můžete připojit do el.sítě, nebo napájet bateriemi. Váha na balíky Catapult TM 1000 spojuje kvalitu, jednoduchost a příznivou cenu v jediném výrobku. Váha na balíky Catapult se výborně hodí k odesílání poštovních balíků a dalších zásilek.

Spolehněte se na prověřenou kvalitu značky Ohaus. S váhami  na balíky Catapult C11P20 zvážíte drobnosti od 10 gramů, až po balíky do 20kg. Pro vážení objemnějších a těžších balíků doporučujeme váhy Catapult C11P75 s váživostí do 75 kg.

Váhy Catapult mají tak nízkou cenu a univerzální použití, že je využijete v mnoha oborech. Váhy na balíky Catapult doporučujeme pro jejich jednoduchost a rychlost zejména pro zásilkové služby, e-shopy a všude tam, kde se chystá zboží k expedici.


Balíkové váhy do obchodů i do terénu

Balíkové váhy  do obchodů i do terénu

Váhy na balíky značky Ohaus  z modelové řady SD a SD-L jsou určeny  pro rychlé zjistění a kontrolu hmotnosti při expedicích zboží.  Váhy na balíky se uplatní tedy zejména  v obchodních odvětvích, v eshopech, spedicích a expedicích, při vážení zásilek na poštách. Své místo si najdou i na celnicích, při kontrole zásilek odesílaných z cizích zemí. Váhu na balíky byste měli vybírat zejména s přihlédnutím na velikosti a celkovou hmotnost balíků, které budou váženy. Jednotlivé typy vah na balíky se liší cenou  i nosností váhy, rádi Vám poradíme, jestliže si nejste jisti konkrétním modelem váhy na balíky pro Váš účel.  

Váhy na balíky Ohaus řady SD a SD-L jsou snadno přenosné. Váhy na balíky lze napájet z elektrické sítě, ale i pomocí baterií, což umožňuje pohodlné vážení i v místech bez přítomnosti elektrického proudu.  Váha na balíky dokonale poslouží i v lesním terénu, proto je vhodná pro sběr lesních plodin, při sklizni jahod, sběru ovoce a zeleniny v sadech a na polích. Potřebujete vážit tekutiny? Postavte nádobu s tekutinou  na vážící plošinku a balíková  váha Vám v mžiku zobrazí hmotnost. Balíkové váhy mají zkrátka všestranné využití.

!!!Váha v akci - každý měsíc sleva 10% na jinou váhu!!!
Proč je dobré koupit si váhu právě od Analytiky? Naší výhodou je nejen široký výběr vah, nadstandardní služby v oblasti servisu a vysoká kvalita nabízených >>


Váhy, vážení, vážní systémy, váhy pro průmysl, laboratoře, eshopy
Pro přepočet ceny v Kč prosím použijte aktuální kurz EUR:
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Registrace k odběru newsletteru téma váhy
Naši partneři:

Partner pro Servis vah v SR Váhy-váhy.sk - prodej a servis vah v Teplicích/Hlídejte si váhu odměřováním potravin a pro aktivní hubnutí a Vacu Shape doporučujeme navštívit: Figurestudio.cz - zdravý životní styl a dokonalá váha/ Partneři: Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio /Zvažte si ryby pro zdravý jídelníček E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla /

váhy, vážení, váhy světových značek, kalibrace vah
Analytika váhy získala certifikát ISO 9001:2009
Certifikát váhy - Český metrologický institut
Analytika váhy je členem unie výrobců vah - certifikát
Dárky k objednávce
Zapůjčení zdarma
Další výhody k objednávce

Created by © 2010-2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign
Doporučujeme: Čištění peří dle váhy Obchod úsměv - něco pro vaši váhu Lesnické a zemědělské potřeby